Numark MixStream Pro DJ kontroller

Ühendage. Voog. Mängi.

Mixstream Pro eraldiseisev DJ-kontroller on täielikult optimeeritud ja sobib DJ-tegevuse oleviku ja tuleviku jaoks, seades ühenduvuse ja muusikale juurdepääsu osas uued standardid. Sisseehitatud WiFi abil pääseb Mixstream Pro voogesitule peaaegu kõikjal juurde. Mixstream Pro võimaldab kiiresti ühendada TIDALi, Beatport LINKi, Beatsource LINKi, Soundcloud Go+ ja muude tulevaste teenustega. Lugusid analüüsitakse löökide minutis ja võtmete osas, kui need laaditakse ja puhverdatakse sisemällu, tagades katkematu taasesituse igal peol, esinemisel või otseülekandel.

Mixstream Pro voogesituse DJ-kontroller

Mixstream Pro voogesituse DJ-kontroller

Esimesed sisseehitatud monitorikõlarid

Mixstream Pro on esimene eraldiseisev DJ-kontroller, millel on kvaliteetsed sisseehitatud kõlarimonitorid koos spetsiaalse helitugevuse reguleerimisnupuga. Need kohandatud draiverid toodavad rikkalikku, täielikku heli ja teevad Mixstream Pro'st kõige mitmekülgsema plug and play eraldiseisva DJ-kontrolleri turul. Kvaliteetne heliväljund sobib suurepäraselt juhuslikuks kuulamiseks, kokkamiseks, basseinipidudeks ning pere ja sõprade koosviibimiseks. Püüdliku või professionaalse DJ jaoks on sisseehitatud kõlarid ülim ja mugav lahendus harjutamiseks, otseülekandeks, videosisu loomiseks ja isiklikuks jälgimiseks, kui need on ühendatud suurema helisüsteemiga.

Mixstream Pro DJ-kontrolleri sisseehitatud klarid

Pange oma nutika kodu valgustus muusika saatel tantsima

Mixstream Pro ei ühendu mitte ainult koheselt muusika voogesitusega, vaid ühendub juhtmevabalt ka Philips Hue nutikodu valgustusega! Sisseehitatud mootori valgustuse sisseehitatud juhtseadise abil võtab Philips Hue valgustusjaoturiga ühendamine vaid mõne puudutuse. Pärast ühendamist muudab nutikas valgustus koheselt ja automaatselt värvi ja heledust täiuslikult õigel ajal, olenemata sellest, milline lugu esitatakse! Ekraanil kuvatavad valgustuse juhtnupud pakuvad spetsiaalseid valgustuse alistamisefekte, sealhulgas strobing, kohandatud värvivalik ja palju muud, et avaldada külalistele muljet ja viia peo õhkkond järgmisele tasemele. Tuled reageerivad isegi crossfaderi, helitugevuse nuppude ja kriimustustele, et saada hämmastav ja kaasahaarav heli-/visuaalne kogemus!

Mixstream Pro DJ kontroller koos valgustuse juhtimisega

Täiustatud valgustuse integreerimine ja juhtimine

Täiustatud valgustusvalikute ja -funktsioonide jaoks saavad DJ-d töölauatarkvaraga SoundSwitch oma muusikakogu eelanalüüsi teha, eksportida oma raamatukogu USB-draivi, SD-kaardile või Dropboxi pilve ning omada täielikku kontrolli DMX-valgustuse üle, kasutades seadme puuteekraani. Mixstream Pro. See ennenägematu mitmekülgsus ja funktsionaalsus muudavad üritustel ja kontserditel kaasahaarava valguskogemuse pakkumise lihtsaks, ilma et oleks vaja kaasa võtta sülearvutit või DMX-kontrollerit.

Lisage miksile oma olemasolev muusikakogu

Lisaks ühendatud funktsioonidele on Mixstream Pro-l 2 USB-sisendit ja 1 SD-kaardi pesa väliste meediumidraivide jaoks, pakkudes DJ-dele muusika valimisel ja kureerimisel optimaalset mitmekülgsust. Engine DJ töölauatarkvara abil saavad DJ-d kiiresti ja lihtsalt eksportida iTunes'i, Serato DJ, rekordboxi või Traktori teeke ja esitusloendeid USB-draivi või SD-kaardile ning pääseda seejärel Mixstream Pro kaudu oma muusikale kohe juurde.

USB- ja SD-kaardi sisendid Mixstream Pro DJ-kontrolleril

Loomingulise muusikaga suhtlemise ülim juhtimine

Intuitiivne paigutus ja 7-tolline kõrglahutusega puuteekraan võimaldavad DJ-del oma muusikat sirvida, laadida ja sellega mängida nagu ei kunagi varem. Ülima segu pakkumiseks vallandab täisvõimsusega EQ ja FX sektsioon DJ võimsuse igaühes. Neli sisseehitatud efekti (kaja, flanger, viivitus ja faas) on suurepäraselt ajastatud, kui need käivitatakse lõbusate interaktiivsete lülititega. Pole tunnet, nagu segaksite ideaalse loo sisse ideaalsel ajal, ja suured filtrinupud lisavad veelgi põnevust, pakkudes praktilist juhtimist madalate ja kõrgete sageduste üle, et luua dramaatilisi segusid, segusid ja üleminekuid.

DJ esinemas Mixstream Pros

Suurte 6-tolliste puutetundlike kriimustusratastega kriimustamine on lihtne tänu Smart Scratch funktsioonile, mis tagab, et muusika püsib alati rütmis ka pärast kriimustuse lisamist segule. Kaheksal kahekihilisel Performance Padil on 4 padirežiimi (Cue, Saved Loop, Auto Loop, Roll), pakkudes piiramatuid võimalusi elavaks miksimiseks ja ülimat loomingulist muusikalist vabadust. Lisaks, kuna Mixstream Pro kasutab mootori DJ-ökosüsteemi võimsust, on DJ-del otsene juurdepääs pidevalt laienevale täiustatud professionaalse kvaliteediga DJ-esitusfunktsioonidele.

Kratsimine Smart Scratchiga Mixstream Prol

Mixstream Pro pakub DJ-kontrolleri jõudluse ja ühenduvuse uut taset. Kõik lihtsasti kasutatavas intuitiivses paketis, mis teeb DJ-de jaoks ühenduse loomise, voogesituse ja mängimise lihtsaks ja lõbusaks!


Kommentaarid

Email again:

Eelmine

Helipult Tascam model 12

Järgmine

ADJ Mega Hex Par

Jaga seda artiklit